Remont Silnika

Naprawa silnika – kosztowny wydatek. Jak go uniknąć?

remont naprawa silnikaCzy wiesz, że serwisowanie silnika to nie tylko wymiana oleju? Regularny i profesjonalny przegląd jednostki napędowej pozwoli Tobie wydłużyć jej żywotność oraz ograniczyć koszty napraw. W trakcie wymiany oleju przeprowadzamy przegląd silnika ostrzegając o wszystkich usterkach lub wyciekach. Mogą się one przyczynić do pogorszenia jakości jego pracy. To z kolei może spowodować kosztowną do usunięcia awarię. Pamiętaj, że remont silnika wiąże się z dość znacznymi wydatkami. Należy mieć także na uwadze, że nie każdy mechanik samochodowy poradzi sobie z naprawą bądź wymianą silnika. Jeśli przytrafi się Tobie awaria pamiętaj, aby naprawa silnika została wykonana w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Naprawa lub wymiana silnika tylko w profesjonalnym serwisie

Serwis samochodowy Auto Waldi w Redzie to ponad 20 lat doświadczenia w naprawie i remontach silników samochodowych. Wiemy doskonale, że drobiazgowa kontrola silnika wraz z eliminacją drobnych usterek zaowocuje bezawaryjną jazdą kolejne kilkaset kilometrów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy a razie konieczności wykonywana jest wymiana całego silnika. Pamiętaj, że każdy mechanik samochodowy w naszym autoserwisie posiada kilkuletnie doświadczenie. Nasz zespół regularnie też podnosi swoje kwalifikacje w trakcie cyklicznych szkoleń. Filozofią Auto Waldi jest edukowanie każdego z naszych klientów w zakresie właściwego serwisowania. Wierzymy, że pomoże to uniknięć kosztownych napraw lub wymiany silnika.

Objawy awarii silnika samochodowego

Usterki silnika mogą objawiać się charakterystycznymi symptomami, których nie należy bagatelizować. W przypadku wystąpienia któregoś z poniższych objawów konieczne jest oddanie samochodów w ręce profesjonalnych mechaników samochodowych. Mogą to być: duża utrata oleju, dymienie z rury wydechowej, gęsty szlam widoczny pod korkiem wlewu oleju, wycieki oleju. Innymi objawami mogą być: ślady oleju na filtrze powietrza, zmiany obrotów na biegu jałowym, zapalanie się kontrolki silnika, stukanie dobiegające z silnika.

TOP Call Now Button