Regeneracja i naprawa mostu napędowego

Most napędowy - regeneracja, naprawa, wymiana

regeneracja naprawa mostu napędowegoPrzekładnia główna układu napędowego (most napędowy, dyferencjał) jest podzespołem, który podlega największym obciążeniom w całym układzie napędowym. Przenosi ona zwielokrotniony moment obrotowy wytworzony przez skrzynię biegów, który jest kilka (lub w samochodach terenowych i ciężarowych kilkanaście) razy większy od momentu obrotowego silnika. W samochodach osobowych, dostawczych i terenowych najczęściej stosowana jest przekładnia hipoidalna, która jak żadna inna za każdym razem wymaga precyzyjnej regulacji z dokładnością dosłownie do 0,01 0,02mm.

Oferujemy regenerację układu przedniego, tylnego, środkowego, sztywnego i niezależnego. Regeneracja mostów napędowych wymaga wykonania m.in. poniższych czynności:

  • diagnoza całego układu napędowego,
  • regulacja przekładni, łożysk, korekta ustawień,
  • wymiana oleju, sprawdzenie szczelności.

Umów się na wizytę w Auto Waldi Serwis i dołącz do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów. Nasz warsztat samochodowy jest alternatywą dla autoryzowanych serwisów gdzie po ukończeniu gwarancji Państwa auto może być serwisowane w atrakcyjnych cenach.

TOP Call Now Button